ZOSTAŃ PARTNEREM

Stwórz własny program dla stałych klientów

Informujemy, iż firma BenefitClub oferuje obecnie programy lojalnościowe pod marką LoyaltyZen. Wybierz rodzaj i zasady własnego programu, sposób naliczania punktów, zasady rejestracji klientów oraz nagrody w programie.

Dowiedz się więcej o tworzeniu własnego programu?
Jakie nagrody mogą otrzymać moi Klienci?

Dołącz do grona firm akceptujących kartę BenefitClub

BenefitClub to także sieć firm, które wzajemnie akceptują swoje karty stałego klienta. Dołącz do BenefitClub, zaproś zaprzyjaźnione firmy z Twojej okolicy. Wspólnie i wzajem- nie promujcie swoje firmy!


Dowiedz się więcej o wspólnej karcie klienta

Karta stałego klienta Twojej firmy

Wprowadź w swojej firmie profesjonalną kartę stałego Klienta. Wybierz jeden z wielu atrakcyjnych wzorów kart. Nanieś na kartę logo lub nazwę swojej firmy i oferuj ją swoim Klientom.

Dowiedz się więcej o kartach BenefitClub
Zobacz wzory kart BenefitClub

Korzyści dla Twojej firmy

W BenefitClub odnosisz korzyści z prowadzenia własnego programu dla stałych klientów, a także dzięki wspólnej karcie Klienta BenefitClub. Dzięki własnemu programowi bonusowemu zwiększysz liczbę stałych Klientów, zmoty- wujesz ich do częstszych zakupów. Potrafimy sprawić, aby jednorazowy Klient stał się Twoim stałym Klientem.

Jako Partner BenefitClub dodatkowo wypromujesz swoją firmę i zyskasz nowych Klientów!

Dowiedź się więcej o korzyściach.

Ewidencja klientów i mailing SMS/E-mail

W sposób automatyczny stworzysz ewidencję Twoich klientów. Możesz także skorzystać z narzędzia BenefitClub do mailingu SMS oraz E-mail. BenefitClub zawiera wiele zaawansowanych funkcji, które możesz obsługiwać w prosty sposób!

Dowiedz się więcej o ewidencji klientów i mailingu

Obsługa BenefitClub w praktyce

BenefitClub został stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Nie jest potrzebna instalacja żadnego oprogramowania, wystarczy komputer podłączony do Internetu. Zobacz jak prosta i intuicyjna jest obsługa BenefitClub.

Dowiedz się więcej

Cennik

Ile kosztuje używanie BenefitClub? Zapoznaj się z Cennikiem oraz ofertą promocyjną BenefitClub.

Cennik i promocje

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dane Twoich klientów, które wprowadzasz do systemu mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie przez Twoją firmę. Dostępna jest pełna historia obsługi programu, łącznie z informacją o pracowniku wykonującym dane działanie.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie danych.

Mapa strony BenefitClub

O BenefitClub
Strefa Klienta
Pomoc
BenefitClub w sieci
Kontakt