ZOSTAŃ PARTNEREM

Ewidencja klientów
i mailing SMS/E-mail

W bardzo prosty sposób stworzysz własny program dla stałych Klientów. Wybierz rodzaj i zasad własnego programu sposób naliczania punktów, zasady rejestracji klientów oraz nagrody w programie.

Tworzenie ewidencji klientów i ich zakupów

Rejestracja każdego klienta, przypisywanie klientom punktów lub wydawanie nagród automatycznie zapisywane jest w ewidencji Twoich Klientów. Tylko i wyłącznie Twoja firma ma dostęp do tych danych, które możesz wykorzystać na różne sposoby.

Sortowanie i analiza listy klientów

Możesz analizować ewidencję klientów pod kątem takich parametrów jak: data rejestracji, data ostatniego zakupu, przynależność do danej grupy, saldo punktów na koncie, łączna liczba punktów w Twoim programie.

Grupy klientów

Możesz tworzyć grupy i przypisywać do nich Klientów. Dzięki temu pozyskasz dodatkową wiedzę o działaniu Twojej firmy. Grupy klientów możesz także wykorzystać w mailingu SMS lub e-mail.

Mailing sms/e-mail

Jeżeli klient wyraził zgodę na otrzymywanie wiadomości promocyjnych to w każdym momencie możesz przesłać na jego telefon komórkowy lub e-mail wiadomość promocyjną. Możliwości jest wiele. Możesz poinformować o nowości w ofercie, promocji lub wydarzeniu w Twojej firmie.

Zaawansowane funkcje wysyłania wiadomości

Możesz uzależnić wysyłkę wiadomości promocyjnej wielu parametrów. Możesz na przykład skierować wiadomość do klientów z określonej grupy lub do klientów, którzy dokonali ostatniego zakupu przed 6 miesiącami lub dawniej. Jest to niezwykle skuteczna forma marketingu.

Mapa strony BenefitClub

O BenefitClub
Strefa Klienta
Pomoc
BenefitClub w sieci
Kontakt