ZOSTAŃ PARTNEREM

Tworzenie własnego programu oraz zamawianie kart stałego klienta

Aby rozpocząć korzystanie z BenefitClub należy zarejestrować swoją firmę (możesz tego dokonać tutaj) oraz zamówić karty stałego Klient Twojej firmy.

Następnym etapem jest wybór rodzaju oraz konfiguracja własnego programu dla stałych Klientów.

Więcej informacji o rejestracji firmy w BenefitClub

Rejestracja klientów w programie

Teraz możesz rozpocząć wydawanie własnych kart stałego klienta i rejestrację Klientów w swoim programie!

Pierwszy sposób rejestracji.
Dane klienta wprowadzasz bezpośrednio do systemu BenefitClub.pl. Klient zostanie powiadomiony poprzez SMS oraz e-mail (w zależności od tego, jakie dane podał) o rejestracji w programie Twojej firmy.

Drugi sposób rejestracji.
Klient wypełnia papierowy formularz dołączony do karty. Następnie dane klienta wprowadzasz do systemu BenefitClub.pl (imię i nazwisko, dane kontaktowe). Klient zostanie powiadomiony poprzez SMS oraz e-mail (w zależności od tego, jakie dane podał) o rejestracji w programie Twojej firmy.

Ewidencjonowanie wydanych nagród

Po identyfikacji Klienta na podstawie karty otrzymasz informacje, jakie nagrody może otrzymać Klient. Wartość wydanej nagrody wyrażona w punktach automatycznie odejmowana jest z konta klienta.

Gdy klient zbierze wystarczającą liczbę punktów, zostanie powiadomiony o tym przez system BenefitClub. Klient odbiera nagrody bezpośrednio w Twojej firmie.

Obsługa karty przez Twoich klientów.

Klienci mogą sprawdzić stan punktów, a także historię udziału w Twoim programie przez Internet. W swoim profilu Klient może także zapoznać się z najświeższymi wiadomościami z Twojej firmy.

Aktywacja karty przez KlientaDzięki aktywacji karty weryfikowane są dane kontaktowe klienta. Ponadto musi on wyrazić zgodę na uczestnictwo w programie oraz przetwarzanie danych osobowych, co jest konieczne ze względów prawnych.

Po rejestracji Klient otrzyma powitalne wiadomości E-mail oraz SMS. Za pomocą tych wiadomości klient dokona aktywacji swojej karty.

Aktywacja karty jest bardzo prosta. Wystarczy kliknąć w link przesłany na adres e-mail lub wprowadzić kod przesłany SMSem.

Identyfikacja klienta, naliczanie punktów

Podczas każdego zakupu możesz zidentyfikować Klienta na postawie numeru posiadanej przez niego karty (możesz wpisać numer ręcznie, skorzystać z wyszukiwarki Klientów lub użyć czytnika kodów kreskowych).

Wyświetli ci się profil Klienta, będziesz mógł także naliczyć dla Klienta punkty zgodnie z ustalonymi uprzednio zasadami lub zaoferować Klientowi rabat (w programie rabatowym).

Ewidencja klientów i mailing SMS/e-mail

Ewidencja stałych klientów oraz historia ich zakupów tworzy się automatycznie. Możesz tworzyć grupy klientów oraz sortować i analizować listę klientów przy użyciu wielu kryteriów (np. saldo punktów, data rejestracji, data ostatniego zakupu, etc.).

Skorzystaj z narzędzie do mailingu SMS oraz e-mail. Bezpośrednio informuj klientów o wydarzeniach i promocjach w Twojej firmie. Możesz dodatkowo uzależnić wysyłkę wiadomości promocyjnej od różnych parametrów (np. daty ostatniego zakupu).

Inne funkcje (widget, historia, konta pracowników)

Widgety BenefitClub

Możesz wstawić na swoją stronę WWW tzw. widet. Mamy dwa rodzaje widgetów. Pierwszy z nich pozwoli klientom na sprawdzenie stanu punktów w Twoim programie.

Drugi z widgetów pozwoli każdemu klientowi (nawet nie zarejestrowanemu w Twoim programie) na rejestrację w mailingu SMS i e-mail Twojej firmy.

Rejestracja klienta z kartą wydaną przez inną firmę

Rejestracja Klienta już posiadającego kartę BenefitClub w Twoim programie jest bardzo prosta. Wystarczy wprowadzić do systemu 7-cyfrowy numer karty. Nie jest potrzebne pobieranie żadnych danych, czy też aktywacja karty przez Klienta.

Konta dla pracowników

Możesz stworzyć oddzielne konta dostępu do BenefitClub dla każdego ze swoich pracowników. Konta pracowników mają ograniczoną w stosunku do konta administratora funkcjonalność.

Historia programu

Każda czynność rejestrowana jest w systemie BenefitClub z informacją, który z pracowników firmy ją wykonał. Dostępna jest pełna historia obsługi twojego programu.

Mapa strony BenefitClub

O BenefitClub
Strefa Klienta
Pomoc
BenefitClub w sieci
Kontakt