ZOSTAŃ PARTNEREM

Jak stworzyć własny program dla stałych klientów?

Aby stworzyć swój własny program dla stałych klientów należy przede wszystkim zarejestrować się na stronie LoyaltyZen.com. Można to zrobić TUTAJ.

Dowiedz się więcej o rejestracji firmy.

Po rejestracji firmy należy:

Stworzenie własnego programu w BenefitClub jest proste i szybkie. Nie jest potrzebna instalacja żadnego oprogramowania. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu.

Rodzaje programów prowadzonych w ramach BenefitClub

W BenefitClub możesz wybrać jeden z trzech rodzajów programów dla stałych klientów:

  • Program Punktowy

W Programie Punktowym klienci otrzymują punkty za zakupy w Twojej firmie. Sposób przeliczenia wydatków klientów na punkty, nagrody oraz sposób odbierania nagród określasz indywidualnie.

  • Program Nagradzamy Zakupy

W Programie Nagradzamy Zakupy obowiązuje zasada, iż jeden zakup klienta to jeden punkt w programie. Indywidualnie określasz rodzaj nagradzanych zakupów, może to być zakup konkretnego produktu lub zakup produktu z danej kategorii.

  • Program Rabatowy

W Programie Rabatowym Klient posiadający Twoją kartę stałego klienta otrzymuje ustalony przez Ciebie rabat na zakupy w Twojej firmie.

Ustal własne zasady

Do BenefitClub dołączasz na własnych zasadach.

Możesz określić:

  • zasady rejestracji klientów w Twoim programie
  • zasady zbierania punktów lub przyznawania rabatów
  • nagrody które otrzymają Twoi klienci
  • dowolne zasady we własnym regulaminie programu dla stałych klientów

Zasady które ustalisz oraz opis Twojej firmy będą zaprezen- towane w profilu Twojej firmy w serwisie BenefitClub.

Twoje nagrody w programie

W BenefitClub to Ty określasz nagrody, które dostaną Twoi stali klienci. Nagrodami mogą być produkty lub usługi z oferty Twojej firmy, rabaty lub bony albo dowolne inne nagrody.

Klienci mogą otrzymać nagrody za punkty zdobyte tylko i wyłącznie w danej firmie (punkty zdobyte w programach różnych firm nie łączą się). Klienci odbierają nagrody bezpośrednio w Twojej firmie.

Rejestruj własnych klientów w programie

Podczas zakupów klienta w Twojej firmie możesz wydać mu kartę stałego klienta oraz zarejestrować go w systemie BenefitClub. Szczegółowe informacje na temat przebiegu rejestracji znajdziesz tutaj.

Po rejestracji klient otrzyma powitalna wiadomość e-mail/sms. Jednym kliknięciem zweryfikuje podany adres e-mail/numer telefonu.
Obsługa BenefitClub w praktyce

Twój indywidualny program stanie się częścią BenefitClub.

Poprzez stworzenie programu dołączysz do grona firm które nawzajem akceptują swoje karty stałego klienta. Dzięki temu zdobędziesz nowych klientów i wypromujesz swoją firmę.Wspólna karta BenefitClub

Mapa strony BenefitClub

O BenefitClub
Strefa Klienta
Pomoc
BenefitClub w sieci
Kontakt