ZOSTAŃ PARTNEREM

Wspólna karta klienta

W BenefitClub obowiązuje zasada Wspólnej Karty Klienta, dzięki niej może zapisać w wielu programach lojalnościowych firm zarejestrowanych w BenefitClub, bez konieczności wydawania kolejnych kart.

Dowiedz się więcej o wspólnej karcie klienta.

Jak wspólna karta klienta działa w praktyce?

W praktyce wygląda to tak, iż firma, która zarejestrowała klienta jako pierwsza, wydaje mu kartę ze swoim logo. Gdy ten sam klient postanowi zarejestrować się w programie lojalnościowym innej firmy to nie otrzymuje on kolejnej karty stałego klienta.

Jest on rejestrowany i identyfikowany przy użyciu karty, którą już posiada. Może się więc zdarzyć tak, iż Twoja firma zarejestruje klienta z kartą wydaną przez inną firmę lub na odwrót.

Zaproś zaprzyjaźnione i lokalne firmy

Dołącz do grona już zarejestrowanych firm w BenefitClub lub zaproś zaprzyjaźnione firmy z Twojej okolicy. Wspólnie i wzajemnie promujcie swoje firmy!

Zaproszone przez Ciebie firmy dostaną dodatkowy miesiąc korzystania z BenefitClub gratis a Ty będziesz mógł otrzymać cenne nagrody.

Czytaj więcej tutaj.

Korzyści dla klientów

Dzięki Twojej karcie klienci otrzymują dodatkową wartość możliwość rejestracji w programach wielu firm.

Korzyści dla Twojej firmy

Zasada Jednej Karty przynosi liczne korzyści Państwa firmie:

  • Wspólna karta BenefitClub to dodatkowa promocja Twojej firmy, dzięki niej zdobędziesz nowych stałych klientów. Klienci preferują firmy akceptujące kartę BenefitClub!
  • Wspólna karta to ograniczenie kosztów i procedur, poprawia jakość obsługi klienta!
  • Firmy w jednym mieście lub okolicy mogą akceptować wzajemnie swoja karty stałego klienta, tworząc lokalne programy dla stałych klientów.

Mapa strony BenefitClub

O BenefitClub
Strefa Klienta
Pomoc
BenefitClub w sieci
Kontakt