Rejestruj się wielu programach korzystając z jednej karty

Kartę otrzymaną podczas rejestracji w programie dla stałych klientów jednego z Partnerów BenefitClub możesz wykorzystać do zbierania punktów w każdej z firm zarejestrowanych w BenefitClub.

Jedna karta – wiele firm

Podczas zakupów w firmie, która jest zarejestrowana w BenefitClub pokaż posiadaną kartę BenefitClub. W bardzo prosty sposób zostaniesz zarejestrowany w kolejnym programie dla stałych klientów.


Nie ma znaczenia, że posiadasz kartę z logo lub nazwą innej firmy. Listę firm zarejestrowanych w BenefitClub znajdziesz na stronie głównej serwisu.

Jedna karta Klienta jest podstawą działania BenefitClub

Każda firma prowadząca swój program dla stałych Klientów w BenefitClub akceptuje wszystkie karty wydane w ramach BenefitClub. Jest to podstawowy element działania systemu BenefitClub.


Jeżeli firma nie akceptuje karty BenefitClub wydanej przez inną firmę – łamie postanowienia regulaminu BenefitClub.

Zbierane w różnych firmach punkty nie łączą się

Korzystając z jednej karty możesz zbierać punkty w programach wielu firm, jednak punkty zbierane w różnych firmach nie łączą się. Każda firma prowadzi odrębny program dla stałych klientów.


Punkty otrzymane za zakupy w danej firmie mogą zostać wykorzystane tylko i wyłącznie na nagrody w firmie, która te punkty przyznała.

Jeden klient może otrzymać jedną kartę BenefitClub

System BenefitClub nie daje możliwości zarejestrowania więcej niż jednej karty na dane jednego Klienta.
Szczegółowe informacje na temat obsługi karty i konta BenefitClub znajdziesz w dziale: Pomoc dla Klientów.

Mapa strony BenefitClub

O BenefitClub
Strefa Klienta
Pomoc
BenefitClub w sieci
Kontakt